עוגות חתונה – עוגות חתונה – עוגות מעוצבות – נוגט

  • לפרטים והזמנות:
  • ענבל ינאי 052-377-1815

TABLET HEADER START

mobile HEADER START

דוכן גלידה לאירועים

זוגות רבים אשר מחפשים רעיונות מקוריים לשלב הקינוחים באירוע שלהם, מתרגשים לגלות כי קיים דוכן גלידה לאירועים אותו הם יכולים להזמין. דוכן גלידה לחתונה הוא המענה האידיאלי להגשת מתוקים באירוע, כולם אוהבים גלידה וכך תוכלו לקלוע לטעמו של כל אורח.

דוכן גלידה לאירועים מתאים לכל סוגי האירועים, מלבד דוכן גלידה לחתונה תוכלו להזמין גם דוכן גלידה לילדים לימי הולדת וחגיגות נוספות. ניתן להתאים כל דוכן לאופי האירוע ולקהל האורחים אשר מגיעים, ולהתאים את עיצובו לעיצוב הכולל של האירוע.

דוכן גלידה לילדים הוא פיתרון נהדר לימי הולדת לילדים, ומהווה מרכיב ייחודי אשר יבדיל את יום ההולדת של ילדכם מכל שאר ימי ההולדת. אין ילד אשר לא אוהב גלידה, ולכן אין ספק כי הילדים יצאו מהחגיגה נלהבים ושמחים!

כאשר מדובר בחתונה, זוגות רבים מחפשים דוכן גלידה לאירועים מאחר ומדובר בקינוח קליל אשר אינו מכביד על האורחים. עם דוכן גלידה לחתונה האורחים שלכם יוכלו להתענג על קינוח של כדור גלידה טעים ומרענן, ולחזור לרקוד עד אור הבוקר!

דוכן גלידה לילדים


מחפשים דוכן גלידה לחתונה שלכם ? רוצים לשריין דוכן גלידה לילדים ליום ההולדת הקרוב ? הזמינו עוד היום דוכן גלידה לאירועים עם נוגט.