טיולים בקובה ובקוסטה ריקה בחגים ובתאריכים נוחים – איך לבחור.

רוצים לטוס ליעד מרענן מיוחד ושונה? אנחנו פה על מנת להסביר לכם מהו היעד הטוב ביותר במיוחד בשבילכם , באיזה תאריכים מומלץ לטוס ואם מומלץ בטיול מודרך או עצמאי. אז בואו נתחיל- מהו היער המרענן והשונה – קובה היא כל מיוחדת כי היא מיושנת ושונה- וזה מה שעושה אותה כל כך מיוחדת, ואנחנו נסביר לכם במאמר הזה למה דווקא קובה ואיך לעבור אותה בצורה המיטבית עם כל האירועים המקומות והדברים שאתם צריכים לעבור על מנת לטייל בקובה בצורה המיטבית, כי אם אתם טסים לקובה לכו על זה בגדול, בקרו בכל האתרים שתוכלו ותעשו כמה שיותר דברים אבל כמובן שגם תנוחו, תבלו, תשבו על חוף הים, תסתכלו על הזריחה, תעשנו סיגרים, תיסעו במכונית וינטג' המאופיין כייחוד של קובה, תשתו רום כאילו אין מחר, לכו לחגיגות למסיבות לקרנבלים ולכל המוזיקה שאתם מוצאים ברחוב תרקדו ותשירו, תאכלו אוכל טעים ותיהנו כמה שיותר תספגו את הצבעים תהינו מהשירים ומהמוזיקה הקובנית ומכל מקובה מציעה.
באיזה תאריכים מומלץ לטוס – חגיגות בסנטיאגו דה קובה , המוזיקה ברחובות מתנגנת ללא הפסקה ושוקקת חיים מלאה בצבעים ובמנגינות שונות ומיוחדות. בכל חודש יולי יש קרנבל בעיר – הקרנבל השנתי שגורם לרחובות להתעורר, כמובן שזה הזמן המומלץ להגיע אל קובה, במהלך השהות תוכלו לראות ולשמוע במופעי מוזיקה חיים ללא הפסקה שיוצאים לרחובות מתוך בתים ומעודנים – שם הם מתקיימים. כמובן שאם אתם לא מגיעים ביולי תוכלו לחגוג וללכת למקומות בהם יש את אותם המופעים החיים או לפסטיבלים שיש במהלך השנה.
טיול מודרך או עצמאי – רוצים המלצה שלנו?

לכו על טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה ותורידו כל כך הרבה דאגות מיותרות מהראש, לאיפה מומלץ ללכת? איפה לישון? מה לעשות בכל יום? מהם האזורים המסוכנים שלא מומלץ להגיע אליהם? עם טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה  צמוד שיעזור לכם בהכול מה שכמובן משפר את הטיול משמעותית- שיודעים מה לעשות ותוכלו ללכת לישון עם ראש שקט בלילה.
וכך תוכלו לטוס לטיול מאורגן בקובה וקוסטה ריקה בזול.