בחירה של שעוני ארמני לגברים כולל בדיקה נוספת

שעוני ארמני לגבר- ארמני ארמני ארמני- כמה שהחברה עצומה ומדהימה בעיצובים ובמוצרים שלה ככה ישנה מכות חיקויים המוצפים בשוק, אז איך תוכלו לדעת מהו המוצר המקורי ומהן החברות שעוקצות אתכם בסכומים מטורפים של כסף ומוכרים לכם שעוני ארמני מזוייפים בקלות רבה מבלי שאתם שמים לב, בלי איכות אחראיות או נראות אסטטית לעין שהיא כל כך דומינטית בשעון.

למה בכלל לקנות מקורי ולהשקיע סכומים עצומים של כסף ולא להתפשר על חיקוי? קודם כל ההפרש בין חיקוי אייכותי – לבין מקורי ברגע שאתם קונים ב- tissot שעונים הינו כל כך שלוי ולא משמעותי שכבר לא שווה לקנות חיקוי כי חלק מחיקויים המוצלחים יהיו אפילו יותר יקריפ מאותם שעוני הארמני המקוריים. אז למה לקנות מקורי? שעון ארמני מקורי הינו איכותי יותר , יש עליו אחראיות של החברה ארמני עצמה, יש הבדל עצום בנראות בין שעון ארמני מקורי למזוטייף ואם זה לא מספיק הוא מקורי- ואנחנו לא צריכים לספר לכם כמה מביך הרגע שמישהו מגלה שאתה מסתובב עם חיקוי.

איך ניתן לבדוק האם השעון מקורי או לא- קודם כל אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם באתר או החבר הכי טוב של המנכל של החברה או לאמא של ילד שעובד שם, תמיד תבדקו הכל. תבדקו את האחראיות של ארמני עצמה- תבדקו את הסמל של המותג על השעון מספר פעמים, ותשימו לב לאריזה והעטיפות. כמובן שכל זה לא מספיק והכי חשוב זה לקרוא ביקורת ולבדוק במספר רב של ביקורות והשוואות מחיריפ שזוהי החברה הטובה ביותר לקנות בה שעון על מנת חסיכת כסף ורגעים מביכים ולא נעימים על החזרת המוצר בשלב מאוחר יותר.

אל תשכחו לשים לב לאחראיות- גם לאורך הטווח שלה וגם מה היא כוללת, עדיף לשלם יותר על מוצר עם אחראיות מאשר להיתקע עם מוצר ללא אחראיות ובשיחות עם תא קולי בניסיון לקבל את התיקון הראוי לשעון שכנראה לעולפ לא תקבלו כי השעון מזויף או מקורי ללא אחראיות.