עוגות חתונה – עוגות חתונה – עוגות מעוצבות – נוגט

  • לפרטים והזמנות:
  • ענבל ינאי 052-377-1815

TABLET HEADER START

mobile HEADER START

עוגות מעוצבות לבנות

בנוגט אנו מתמחים בהכנה של עוגות מעוצבות לבנות! אנחנו נדע לפסל, לעצב ואפילו להדפיס עוגות מושלמות לבנות בעיצוב אישי, והטעם? כמעט 20 שנה של אינסוף עוגות לבנות הוכיחו את עצמם עד היום.

אז אם הבת שלכם חולמת על עוגת חד קרן או על עוגת נסיכות או על כל עוגה אחרת, פנו אלינו עוד היום ויחד נגשים לבתכם את החלום.

עוגות מעוצבות בטעמים  שונים ומגוונים 

עוגות מעוצבות בדיו כמו שדמיינתם ! כמובן שנתחיל קודם כל עם הטעם האהוב על החוגג,  ייתכן ומדובר בשוקולד או טעם מרענן אחר. נעבור אתכם על מגוון הטעמים שיש לנו להציע. אין ספק כי עוגות יום הולדת מעוצבות יכולות לעשות האירוע ולהשאיר חיוך רחב על הפנים. אנו רואים מגמת עלייה חדה בשנים האחרונות בכל הקשור להבנה בשילובי הטמעים במוצרי האוכל בכלל ובקינוחים בפרט. עוגות היום הולדת כיום נדרשות להיות מפתיעות, מרעננות, מיוחדות או כל שלל הגדרה אחרת שתרצו לא מדובר כבר בעוגות פשוטות וקלאסיות שהיינו רגילים אליהן בעבר.

אצלנו תמצאו עוגות בשילובי טעמים מגוונים ושונים, וכמובן נעצב את העוגה באופן החזותי בדיוק כפי שדמיינתם. פנו אלינו עבור עוגות יום הולדת מעוצבות.

חומרי הגלם בעוגות מעוצבות ליום הולדת  

חשוב לוודא שחומרי הגלם הם איכותיים על מנת שהעוגה תהיה הצלחה. אצלנו אנו מבטיחים להקפיד על איכות ברמה הגבוהה ביותר כדי לספק לכם את המוצר המושלם, ברגע שתטעמו מן העוגה תבינו זאת מייד ! כל העוגות עשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר אשר מאפשרים לשמור על העוגה לאורך זמן ומבטיחים טעם מדהים.

לקבלת מידע נוסף על עוגות מעוצבות לבנות התקשרו כבר עכשיו או השאירו הודעתכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.